Şartlar ve koşullar

1 -) yayınlanan profil profileslerde Evlensene.com;

-Profili oluşturan kişi kişisel iletişim bilgilerinden (E-posta adresi, telefon numarası vb.) sorumludur.).
- Bilgilerin doğru olması gerekir.
- Hiçbir şekilde herhangi bir hakaret içeremez, cinsiyetçi veya ırksal ifadeler kullanılamaz. Genel etik için uygun olmalıdır.
- İngilizce dışında bir dil kullanmak isteyenler kısa ifadeler seçmelidir.
- Herhangi bir siyasi görüş, din vb. için propag .anda izin verilmez. Yapılırsa, profili yayınlayan kişi sorumludur.
- Reklam hiçbir şekilde dahil edilemez.
- Evlensene.com bilgilerin gerçekliğinden sorumlu değildir.

2 -) kişisel profiller Evlensene.com tüm ziyaretçilere açıktır. Profil sahibi, profil bilgilerinin herkes tarafından gözden geçirilebileceğini ve tüm bilgilerin profilleri oluşturan kişilerin sorumluluğu altında olduğunu kabul eder. Kontroller bizim tarafımızdan düzenli olarak yapılsa bile, işlem hacmi nedeniyle tüm profilleri her zaman kontrol etmek imkansızdır.

3 -) Evlensene.com sadece bir aracı. Kayıtlı profiller profil sahibinin görüş ve görüşlerini belirtir ve Evlensene.com bu yazılar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Diğer kullanıcılar bize kötü niyetli, rahatsız edici ve gayri meşru bilgiler hakkında bilgi verebilir.

4 -) profil oluşturucular, bir suç teşkil edecek, yasal işlem gerektirecek, yerel, ulusal veya uluslararası düzeyde yasadışı bir durum yaratacak veya teşvik edecek gayri meşru, tehdit edici, rahatsız edici, küfürlü, kötü aşağılayıcı, kaba, Pornografik veya ahlaksız bir yazı gönderemez veya iletemez. HERHANGİ BİR ŞEKİLDE, SUÇ FAİLE AİTTİR. Evlensene.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

5 -) Evlensene.com birbirlerini tanıma ve arkadaşlık arayan insanlar için özgür irade ile ortak seçme fırsatı verir. İnteraktif ortamda bir araya gelen insanların karşılıklı ve rıza iradelerinin oluşumuna hiçbir katkı sağlamaz veya sorumluluğu yoktur.

6 -) profil yaratıcıları her zaman sanal ortamda olduklarını bilmeli ve özel hayatları hakkında açıklayıcı bilgileri diğer tarafa vermekten kaçınmalıdır.

7 -) Profil bilgileri Evlensene.com tüm ziyaretçiler tarafından görülebilir. Profil silme ve düzenleme bağlantısı, profil oluşturulurken kullanılan e-posta adresine bir uyarı olarak gönderilir. Bir profil oluşturan kişi, istediği zaman profili düzenleme ve silme hakkına sahiptir. Evlensene.com yayınlanan profillerin kesilmesinden hiç sorumlu değildir.

Üzerinde profil oluşturan ve yayın andlayan profil sahiplerinin bilgisayar numberslarının IP numaraları Evlensene.com ve iletişim ortamlarında iletişim kurmaya çalışan ziyaretçiler güvenlik nedeniyle sistem tarafından kaydedilir. Herhangi bir taciz veya tehdit meydana gelmesi ve bu durumların yasal işlem gerektirmesi durumunda, bu rakamlar kullanıcı kimliğinin tanımlanması için kullanılabilir ve gerekirse yargıya iletilebilir. Sır tutma sorumluluğumuzun bu yükümlülük nedeniyle iptal edileceği bilinmelidir.

9 -) profil yayınlayanlar, virüs veya zararlı unsur içeren herhangi bir ticari veya reklam amaçlı bilgi, yazılım veya materyal yayınlayamaz veya iletemez.

10 -) profil oluştur theuc anduların ve ziyaretç andilerin profil reviewinglerini incel andedikleri kabul edilir. Evlensene.com yukarıdaki hükümleri kabul etmişlerdir.

11 -) yukarıda belirt ;ilm ;iş ;lere rağmen; eğer biz, Evlensene.com, kullanıcılar ve 3. şahıslara tazminat ödemek için yasa ile tabi tutulur, bu tazminat fazla olmayacaktır 50 Euro.

12 -) Bu Sözleşme Türk Hukuk governeduna tabi olacaktır. Bu sözleşmeden doğan her türlü ihtilafta Denizli / Türkiye Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Evlensene.com